Underground nas stworzył,
ulepił z czystych intencji,
bo sam w sobie był tworem ludzi,
którzy nie godzili się na istniejący ład.

Jaskinia hałasu, W. Lis, T. Godlewski

Zatrzymaj się… popatrz i pozwól zaprowadzić się w niezwykłe miejsce.

Wchodząc do niego, stajesz się elementem niezwykłej historii. Underground Pub jest miejscem nietuzinkowym – to właśnie tu spotkasz wielu uzdolnionych Artystów, ludzi pełnych pasji, indywidualistów, którzy tworzą wspólną całość.

3002-metrowa sala koncertowa daje niezwykłe możliwości. Twoi ulubieni Artyści będą niemal na wyciągnięcie ręki. Scena to nie tylko koncerty. To także miejsce idealne do przedstawień teatralnych, imprez tematycznych, działań charytatywnych i innych form artystycznych. Kilka klubowych pomieszczeń daje możliwość wyboru – w zależności od potrzeb lub nastroju, możesz spędzić czas, oddając się muzyce na żywo, rozgrywając życiową partię billarda, piłkarzyków czy lotek, kosztując różnorodnych trunków lub też z dala od wszelkiego zgiełku – skupić się wyłącznie na obserwowaniu kształtów dymu papierosów.

Nawet nie zauważysz, gdy spędzanie czasu w „underze” stanie się Twoim nałogiem. Daj się ponieść ciekawości. Odwiedź nas już niebawem. Nie zapomnij obserwować nas na Facebooku – dzięki temu otrzymasz nasze zaproszenie do uczestnictwa w kolejnych, wyjątkowych wydarzeniach.