CUKIER

zespół

Cukier powstał z inicjatywy Amadeusza Krebsa, który przygotował swój producencki debiut. Początkowo miała być to płyta, do której Krebs miał zaprosić gości z różnych muzycznych światów. Podczas pracy studyjnej z zaproszonym na sesje Bartkiem Caboniem szybko stało się jasne, że projekt będzie duetem. Panowie, którzy na co dzień mają okazje wspólnie pracować w zespole Dawida Kwiatkowskiego, zrobią razem całą płytę, łącząc pomysły i doświadczenia. Muzyka Amka Krebsa i teksty Bartka Cabonia to oddzielna elektroniczno-rapowa planeta. Trudno znaleźć jakiekolwiek odniesienie ich twórczości zarówno w sferze muzycznej jak i tekstowej, trzeba ich po prostu posłuchać.

BARTEK CABOŃ
Pasjonat dobrego słowa w każdej postaci. Nałogowo czyta i pisze. Zawodowo nauczyciel śpiewu. Trenuje głosy gwiazd polskiej sceny. Jest też rehabilitantem głosu i propagatorem zdrowego śpiewania w każdym stylu, od klasyki po rap. Współpracował z nauczycielami śpiewu m.in. Michaela Jacksona, Chestera Benningtona czy Miley Cirus. Jako muzyk i songwriter związany z zespołem Dawida Kwiatkowskiego.

AMADEUSZ KREBS
Producent muzyczny, kompozytor i perkusista, który swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 8 lat. Pochodzi z rodziny o silnych korzeniach muzycznych. Już w wieku 12 lat zagrał koncert z Marylą Rodowicz na Broadway’u. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie współpracując ze ścisła czołówką polskich artystów m.in z Edytą Górniak, Dawidem Kwiatkowskim czy Marysią Sadowską.

Facebook
https://www.facebook.com/cukier69/

KONTAKT
EWELINA WOJTKIEWICZ
Tel. 532 855 044
Mail. ewojtkiewicz.cukier@gmail.com